tytuł
1. Nie mogę się zalogować.
Należy sprawdzić poprawność loginu oraz hasła przesłanego na podany adres e-mail podczas rejestracji. Prosimy usunąć pliki cookies (ciasteczka) z systemu i spróbować ponownie. Jeżeli zrobiliście już wszystko co możliwe a rezultat jest wciąż ten sam, prosimy o kontakt wypełniając formularz zgłoszeniowy w dziale kontakt z nami.


2. Jak zdobywać paliwo?
Paliwo można zatankować na stacji benzynowej.


3. Po co mi reputacja; jak ją zdobywać?
Reputacja są to Twoje punkty zdobyte w grze. Musisz je zdobywać aby osiągnąć sukces!


4. Jak długo trwa dzień w grze?
Jeden dzień w grze jest dokładnym odpowiednikiem 8 godzin w rzeczywistości. Z tego wynika, że 1 godzina gry odpowiada 20 minutom rzeczywistego czasu.


5. Jeden z użytkowników pisze, że potrafi podnosić staty, to możliwe?
Jest to całkowicie nie możliwe! Aby zdobyć jakiekolwiek statystyki musisz grać w grze. Wszyscy którzy tak twierdzą są zwykłymi oszustami!


6. Nie mam kasy! Co robić?
Jeżeli cały Twój cash przepiłeś, nie masz nic benzyny w baku a chciałbyś cos zarobić, możliwości jest kilka. Jeśli posiadasz panienkę, może ona zarobić dla Ciebie trochę kasy wypożyczając ją w klubie. Wykorzystać możesz również linki zarób/user w dziale zarabiaj. Za każde kliknięcie z unikalnego IP dostaniesz 50$ przelane na konto w banku.


7. Po co mi budynki?
Posiadając budynki, masz stały dochód pieniężny, im droższy budynek tym więcej przyniesie Ci zysków.


8. Pożyczka w banku
Osoby mające powyżej 500 pkt reputacji mogą zadłużyć się w banku na maximum 10 000$. Jeżeli jednak nie masz takiej ilości reputacji, pożyczka zostanie udzielona tylko wtedy jeżeli jesteś totalnie spłukany (saldo Twojego konta jest mniejsze niż 30$)


9. Na czym polega zlot?
Jeżeli uważasz, że masz porządną furę, możesz wystawić ja na zlocie. Tam zostanie ona oceniona przez specjalistów, którzy wyznacza jej odpowiednia ilość punktów. Jeżeli wygrasz zlot dostaniesz sporą sumę pieniędzy (zależna od ilości wystawionych samochodów) Każdy głos użytkownika dodaje 10 pkt na konto danej fury - jeżeli oddasz głos na samochód który wygra zlot, dostaniesz w prezencie 10 000$ nagrody.


10. Jak i po co zdobyć panienkę?
Panienki dostarczają Ci punkty reputacji każda panienka inną ilość). Aby Zdobyć jedna z nich musisz pić alkohol w klubie - można posiadać tylko jedna panienkę!


11. Co dają mi kredyty ?
Kredyty dają Ci możliwość wyjścia z więzienia, zmianę Nicka w grze, czy też odblokowanie konta po administracyjnym zbanowaniu konta.


12. Są kalkulatory do StreetOfRace ?
Do gry StreetOfRace.Com nie ma i nie będzie działającego poprawnie kalkulatora.


13. Chcę zostać moderatorem, gry, forum lub czatu
Nie zostaniesz 'bo chcesz' jeśli będzie zapotrzebowanie na w.w. osoby poinformujemy was o tym.


14. Dlaczego dostałem upomnienie ?
Widocznie nie dostosowałeś się do panujących reguł, czyli: - spamowałeś (wysyłałeś kilka jednakowych wiadomości pod rząd) - próbowałeś nieuczciwie zdobyć pieniądze lub reputacje. - obrażałeś innych graczy - reklamowałeś inne strony www


15. Kiedy będę mógł jechać następny wyścig ?
Nikt tego nie wie. Jest to uzależnione od danego wyścigu, posiadanego samochodu, zastosowanego tuningu oraz waszej reputacji.


16. Czym jest poziom wyścigu ?
Nawet najstarsi górale tego nie wiedzą!


17. Po co jest przegląd ?
Przegląd powinno się robić co 2000 km, jeżeli nie zrobisz przeglądu, a będzie on wymagany możesz spowodować wypadek, a co za tym idzie trafić do więzienia.


18. Czy są kody do tej gry ?
NIE! Kodów do tej gry NIE MA i NIE BĘDZIE, więc ludzie którzy piszą na czatach gry (działy: Klub nocny. Moja panienka, Wiezienie) wiadomości w stylu _GIVE_ME_CASH_1000$ będą karani upomnieniami lub blokadami kont.


19. Znalazłem błąd, co mam robić ?
Jeżeli znalazłeś/aś błąd (tzw. BUG ) w grze, jesteś zobowiązany do natychmiastowego ( ! ) skontaktowania się z nami poprzez dział 'Kontakt z nami'.